Tango Kursu

 

 

 

Tango Kursu

 

 

 

 

 

Tango Kurslarımız

Grup dersi ve Özel ders olmak üzere ikiye ayrılır:

 

1-Grup dersi: Tango derslerimiz aktif olarak Pazartesi ve Salı günleri 19:30/21:00 arası yapılmaktadır. Ders süresi bir buçuk saattir.
Partner zorunluğu yoktur. Partnerli veya partnersiz gelebilirsiniz. Tango kursumuzun Ders konuları MEB Sertifikalı uzman eğitmenlerimizin hazırladığı müfredat eşliğinde işlenmektedir. Kursumuzun deneyimli eğitmenleri konuları anlatır ve uygulamada yardımcı olur. Okulumuzun ayrıca bir asistan ekibi vardır. Onlar da ders esnasında partnersiz gelenlerle dans ederler. Duruma göre ders esnasında ( tabii isteğe bağlı ) eş değişimi yaparak farklı enerjiler ile dans etmenin gelişim ve öğrenme açısından faydalı olduğundan dersin son 30 dakikası bu şekilde işlenir. Bu işlev ile sosyalleşme ve farkındalık açısından verimli sonuçlar alırız.

2-Özel dersler: Kişiye özel olduğundan gün ve saat belirlemesi yapılarak işlenir. Ders süresi 1 saattir. Kursumuzun MEB Sertifikalı uzman eğitmeni ile bire bir dans öğrenmenin ve hızla gelişmenin keyfini, ayrıcalığını yaşarsınız. Kursumuzun da genel de tavsiye ettiği özel ders süreleri 10 derslik paketlerdir. Tabii bu yine kişinin isteğine bağlıdır. Özel derslerimiz ile gelişim süreci hızlanır ve farkındalık daha çabuk yerleşir. İndirimli Özel Tango Kursu Pakedi mevcuttur, bu fırsatı kaçırmayınız.
Okulumuz da hem özel ders hem de grup derslerine birlikte farklı günler de alabilirsiniz.
Daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz. İstanbul’un en seçkin Dans okuluna siz de katılın.