Çocuk Dansı

 

 

 

Çocuk Dansı Kursu

 

 

 

 

Çocuk Dansının faydaları :

Dans etmek kendini ifade etmektir. Bu nedenle çocukları dansa yönlendirmek gerekir. Çocuğun öz güveni, fiziksel ve duygusal gelişimi için dans büyük önem taşır. Dans, ister bireysel ister eşli olsun öğrenme ve dikkat becerilerini destekler. Bu yüzden çocuk dansı çok önemlidir.
Belli bir disiplin içerisinde doğru eğitmen ile yol alındığında çocuğun enerjisini yapıcı olarak dışarı aktarması açısından da faydalıdır.
TangoTurco Dans ve Spor Kulübü uzman eğitmen kadrosu ile başarılı çocuklar yetiştirmeyi hedefleyen bir anlayışa sahiptir.
Eğitmenlerimiz hem Türkiye Dans Sporları Federasyonu (TDSF) hem de Milli Eğitim Bakanlığını (MEB) sertifikalı olup her sene düzenlenen Türkiye şampiyonasına yarışmacılar da yetiştirip bir çok başarı elde etmişlerdir.
2017 yılında Arjantin Tango minikler kategorisinde 4 çiftimiz sırayla 1. 2. 3. ve 4. olup tarihi bir imza atmanın gururunu taşımaktayız. Siz de bu gururu yaşamak istiyorsanız, çocuğunuzu İstanbul’un en iyi dans okulu TangoTurco’ya MEB Sertifikalı uzman eğitmenlerimizin çocuk dansı kursuna getirin.

 

Çocuklarımızla gurur duyduğumuz o an. (Ödül Seremonisi)